web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

Kominki rustykalne (tradycyjne)

Kominki rustykalne Makroterm

 
płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Kominki rustykalne mają wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

 

Elementy konstrukcyjne

Szuflada

System czystej szyby

System czystej szyby

Kominki rustykalne

Żeliwna rama

 
ceramika

Przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Komora wyłożona szamotem

 

 

 

 

Wybierz sposób podłączenia do instalacji

Kominki rustykalne można podłączyć przez Integrator Smart CO (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła, rozdzielacz obiegów grzewczych z dwoma grupami pompowymi).
Kominki rustykalne można też podłączyć przez Integrator SH – dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego).
 
 
Kominki rustykalne Makroterm to przede wszystkim niepowtarzalny rustykalny styl i ekonomiczne ogrzewanie domu. Przez zastosowanie płaszcza wodnego kominki rustykalne Makroterm są w stanie ogrzać dom oraz wodę użytkową. Tradycyjny design oraz innowacja i bezpieczeństwo rozwiązań Makroterm – to cechy, których nie sposób pominąć przy wyborze kominka w rustykalnym stylu.