web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

MAKROTERM

Turbokominki z płaszczem wodnym Premium

Turbokominki®   Premium firmy  Makroterm z płaszczem wodnym o mocy 14 kW z Certyfikatem Ecodesign to unikalna, nowoczesna technologia kominków wodnych. Dedykowane do ogrzewania i przygotowania CWU w budynkach o powierzchni 70 – 300m2, dostosowane do współpracy z innymi źródłami ciepła (pompy ciepła, kotły gazowe, inne)


Wkład kominkowy jest wyposażony w płaszcz wodny, który umożliwia podłączenie do systemu grzewczego. Zobacz 
przewagę
nad kominkami powietrznym
i.
 Zobacz nasz poradnik.

 

Atuty Turbokominków
Niska emisja pyłów – czterokrotnie niższa od wymagań normy Ecodesing – innowacyjny proces spalania z systemem dopalania gazów.
Wysokowydajna wymiana ciepła – poprzez zabudowany wymiennik ze stali nierdzewnej: zabezpiecza instalację przed przegrzaniem – separuje ciśnienia, umożliwia pracęw układzie zamkniętym, zwiększa żywotność kominka poprzez równomierne
obciążenie płaszcza wodnego, umożliwia bezpieczną  integrację z innymi źródłami ciepła.
Łatwa i bezpieczna obsługa – poprzez innowacyjny system podwójnego sterownia  procesem spalania jak i dopalaniem gazów z funkcją priorytetowania ciepłej wody użytkowej i możliwością obsługi ze smartfonu.
Bezpieczna praca płaszcza wodnego w układzie bezciśnieniowym – zabezpieczona naczyniem pracującym w układzie otwartym z systemem samouzupełnienia cieczy.

Nowoczesny design

Wybierz sposób podłączenia do instalacji

Kominki z płaszczem wodnym Premium firmy Makroterm to idealne wykończenie każdego salonu – blask migoczącego ognia zapewnia cudowną atmosferę a samo urządzenie ogrzewa cały budynek i wodę użytkową. Oferowany przez nas Turbokominek® to nie tylko centrum salonu, wokół którego gromadzi się rodzina, ale również zarządzanie domową instalacją grzewczą
 
Kominki wodne można podłączyć przez Integrator Smart CO. Jest to multiwalentny zbiornik (integrujący różne źródła bufor ciepła+agregat świeżej ciepłej wody użytkowej) razem z rozdzielaczem i grupami pompowymi na poszczególne obiegi (grzejnikowy i podłogowy) oraz dedykowanym sterownikiem. Zobacz też: Ogrzewanie kominkowe-schematy instalacji

Kominki z płaszczem wodnym Premium można też podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego) 

 

 

 

 
 

 

 

 
Sprawdź i pobierz najnowszy cennik: Turbokominki z płaszczem wodnym Makroterm