Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu
Image Alt

MAKROTERM

Kominki z płaszczem wodnym Premium

Kominki z płaszczem wodnym Premium firmy Makroterm to unikalna, nowoczesna technologia kominków wodnych, tzw. Turbokominki®. Wkład kominkowy jest wyposażony w płaszcz wodny, który umożliwia podłączenie do systemu grzewczego. Zobacz przewagę nad kominkami powietrznymi. Zobacz nasz poradnik.

 

Nowoczesny design

Wybierz sposób podłączenia do instalacji

Kominki wodne można podłączyć przez Integrator Smart CO. Jest to multiwalentny zbiornik (integrujący różne źródła bufor ciepła+agregat świeżej ciepłej wody użytkowej) razem z rozdzielaczem i grupami pompowymi na poszczególne obiegi (grzejnikowy i podłogowy) oraz dedykowanym sterownikiem. Zobacz też: Ogrzewanie kominkowe-schematy instalacji

Kominki z płaszczem wodnym Premium można też podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego) 

  • Kominki z płaszczem wodnym dwustronne DUO: kominek dwustronny jest dostępny w każdych ramach.
  • Produkujemy również kominki w dedykowanych rozmiarach na zamówienie.

Kominki z płaszczem wodnym Premium firmy Makroterm to idealne wykończenie każdego salonu – blask migoczącego ognia zapewnia cudowną atmosferę a samo urządzenie ogrzewa cały budynek i wodę użytkową. Oferowany przez nas Turbokominek® to nie tylko centrum salonu, wokół którego gromadzi się rodzina, ale również zarządzanie domową instalacją grzewczą.

 

Dystrybutorzy Turbokominków® w wybranych lokalizacjach
Kominki Łódź

Kominki Łódź

Kominki Poznań

Kominki Poznań

Kominki Wrocław

Kominki Wrocław

Kominki Warszawa

Kominki Warszawa