Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu
Image Alt

Nowoczesna domowa kotłownia CO

Kotłownia CO może efektywnie funkcjonować w Twoim domu dzięki rozwiązaniom Makroterm. Oferujemy produkty integrujące instalację (Integrator Smart CO / sam bak ciepła Combo Smart CO / pierwsza generacja Integratora) urządzenia wykonawcze do zarządzania przepływami i obiegami (rozdzielacze Smart CO, sprzęgło hydrauliczne Solid, zestawy grup pompowych Smart CO + rozdzielacz), urządzenia do zabezpieczenia kominków / kotłów stałopalnych (naczynie zwbiorcze, zbiornik WNW), zbiorniki z wymiennikami ciepła (Connect, WNW, Combo Smart CO), zbiorniki zapewniające CWU (Combo Smart CO).

Domowy system CO z urządzeniami Makroterm – katalog do pobrania

kotłownia CO

Jest już dostępna nowa wersja katalogu produktów dedykowanych do domowych kotłowni CO. Wśród nich przedstawienie linii Smart CO, Turbokominków Premium, Turbosolarów, czy też rozwiązań do zabezpieczenia i integracji instalacji grzewczych i zarządzania przepływami. Więcej informacji na stronie.

 

Chcesz zbudować małopowierzchniową, ekologiczną kotłownię CO? – poznaj nasze konkretne zastosowanie Integratora Smart CO – instalacja OZE z pompą ciepła oraz przykładową ofertę cenową.

Rozwiązania Makroterm umożliwiają zbudowanie wielomedialnej, domowej kotłowni CO, w oparciu o niezawodną współpracę różnych urządzeń grzewczych, począwszy od kotłów gazowych, olejowych, elektrycznych, pompy ciepła split, kominków, kotłów stałopalnych przeznaczonych do pracy zarówno w układzie zamkniętym, jak i otwartym, aż po kolektory słoneczne, czy pompy ciepła monoblok.