Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu
Image Alt

MAKROTERM

Nagrody

Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym Integrator – uzasadnienie przyznania nagrody w konkursie GreenEvo 2012

(https://www.youtube.com/watch?v=ivQmS4ln24g)

nagroda

lider_2


Otrzymaliśmy nagrodę w Lider Nowych Technologii 2012 za wdrożenie innowacyjnego systemu Zintegrowane Ogrzewanie z funkcją buforowania energii odnawialnej.

greenevo_1

greenevo_2

Firma Makroterm została laureatem konkursu GreenEvo 2012

plomien_2011

Na Mini Forum Świata Kominków w Nałęczowie Makroterm otrzymał Płomień Roku 2011 w kategorii Polski Produkt Roku za Turbokominek I Migo Glass

instalator_2011

Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2011, za opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu ogrzewania wykorzystującego odnawialne źródła energii z funkcją buforowania. Nagroda została przyznana w Warszawie na Wiosennej Gali Instalatorów, przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

plomien_roku_2010

Na Mini Forum Świata Kominków w Nałęczowie Makroterm otrzymał Wyróżnienie w kategorii Polska Firma Roku

instalator_2010_1

instalator_2010_2

Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt – Integrator – inteligentny system zarządzania energią został doceniony przez Kapitułę Konkursu.

„Złoty Instalator” to konkurs organizowany przez Instalator Polski sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. W konkursie ocenie poddawane są wyroby, opracowania technologiczne i konstrukcyjne stosowane w szeroko rozumianej branży instalacyjnej. Charakteryzują się one wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi, estetycznymi, ekologicznymi, jakością i niezawodnością w działaniu.

efektywna_firma_1

efektywna_firma_2

W lipcu 2010 otrzymaliśmy nagrodę Efektywna Firma 2009.

ciupaga_1

ciupaga_2

Gotowa Obudowa System Glass otrzymała w maju 2010 roku Złotą Ciupagę – Główną Nagrodę XV Podhalańskich Targów Budownictwa

jubileusz

Na XV Podhalańskich Targach Budownictwa otrzymaliśmy również Nagrodę Jubileuszową za wspieranie inicjatywy Targów Budownictwa poprzez prezentację wysokiej jakości systemów CO i CWU z wykorzystaniem urządzeń własnej produkcji.

pioro

Złote Pióro – nagroda dla Makroterm od Nowotarskiej Izby Gospodarczej

puchar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Główna Nagroda Podhalańskich Targów Budownictwa

plomien_roku_2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działania marketingowe naszej firmy zostały docenione przez redakcję Świata Kominków. W 2008 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Promocja Roku.

instalator_2002

Za opracowanie i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Ogrzewania do ogrzewania pomieszczeń i przygotowania ciepłej wody użytkowej dla domu jednorodzinnego w oparciu o TURBOKOMINEK® – KOCIOŁ – KOLEKTOR SŁONECZNY otrzymaliśmy w 2002 r tytuł Złotego Instalatora

 

ceryfikat_firma_godna_zaufania_2015
Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów otrzymaliśmy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2015.