web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

MAKROTERM

Makroterm – producent kominków i nie tylko

Makroterm to producent kominków, kolektorów słonecznych, buforów ciepła i zasobników CWU, rozdzielaczy, grup pompowych oraz innych elementów instalacji grzewczej, w oparciu o własne rozwiązania patentowe.

Wychodząc od realizacji potrzeb dotyczących pojedynczych produktów i zdobytego od początku lat 90. doświadczenia w branży grzewczej firma opracowała kompleksowe rozwiązania:

Rozwijając swój zakład produkcyjny w Siedliskach k. Krakowa daje nie tylko gwarancję dostarczenia polskich innowacyjnych rozwiązań, ale również zapewnienia miejsc pracy rodzimej społeczności. Makroterm stanowi też źródło cennego know-how dla całej branży grzewczej i inspirację dla konkurencyjnych rozwiązań.

Innowacyjny producent kominków

W roku 2000 firma rozpoczęła produkcję kominków z płaszczem wodnym. Wkrótce opatentowała własne innowacyjne rozwiązania na ogrzewanie kominkowe. W ramach własnej produkcji kominków należy wyróżnić następujące grupy wyrobów:

[smartslider3 slider=58]

Wśród wkładów kominkowych z płaszczem wodnym można znaleźć zarówno standardowe kominki, jak i kominki narożne, czy kominki trzyszybowe, pryzmatyczne. W szerokiej ofercie ram można znaleźć zarówno mały kominek do niewielkich wnętrz, jak i kominek panoramiczny, czy nietypowy kominek pionowy. Własny zakład produkcyjny w Siedliskach pod Krakowem daje duże możliwości produkcji kominków na zamówienie.

Producent kolektorów słonecznych i innych elementów systemu ogrzewania i chłodzenia

Wśród pozostałych wyrobów własnych na uwagę zasługują:

Wszystkie te produkty są dostępne zarówno w wersji zestandaryzowanej, jak i w opcji na na specjalne zamówienie.

Dostarczanie tak szerokiego spektrum rozwiązań pozwala firmie Makroterm zapewniać kompleksowe, innowacyjne rozwiązania do chłodzenia i ogrzewania domów jednorodzinnych oraz instalacji przemysłowych.