web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

MAKROTERM

Vertica Glass – nowoczesny kominek

Turbokominek Vertica firmy Makroterm z płaszczem wodnym o mocy 14 kW z Cetryfikatem EcoDesing dedykowany do ogrzewania i przygotowania CWU w budynkach o powierzchni 70 – 300m2, dostosowany do współpracy z innymi źródłami ciepła (pompy ciepła, kotły gazowe, inne)
Pakiet wyposażenia Turbokominka (sterownik T com Smart, naczynie wzbiorcze z zaworem i pływakiem, 2x przepustnica z siłownikiem)

Atuty Turbokominków
Niska emisja pyłów – czterokrotnie niższa od wymagań normy Ecodesing – innowacyjny proces spalania z systemem dopalania gazów.
Wysokowydajna wymiana ciepła – poprzez zabudowany wymiennik ze stali nierdzewnej: zabezpiecza instalację przed przegrzaniem – separuje ciśnienia, umożliwia pracę w układzie zamkniętym, zwiększa żywotność kominka poprzez równomierne obciążenie płaszcza wodnego, umożliwia bezpieczną integrację z innymi źródłami ciepła.
Łatwa i bezpieczna obsługa – poprzez innowacyjny system podwójnego sterownia procesem spalania jak i dopalaniem gazów z funkcją priorytetowania ciepłej wody użytkowej i możliwością obsługi ze smartfonu.
Bezpieczna praca płaszcza wodnego w układzie bezciśnieniowym – zabezpieczona naczyniem pracującym w układzie otwartym z systemem samouzupełnienia cieczy.

Moc 14 kW
Szerokość ramy 500 mm
Wysokość ramy 665 mm
Przekątna szyby 33,9

 

*Przedstawione parametry i zdjęcia mają charakter poglądowy. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany w parametrach i wymiarach kominków.