web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

MAKROTERM

Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO – właściwa realizacja przepływów, kompaktowa logistyka ogrzewania

 

grupy pompowe z rozdzielaczem

Jak zachować porządek i estetykę w kotłowni? Z pomocą przychodzi Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem firmy Makroterm.

Grupy pompowe z rozdzielaczem – funkcjonalność układu

Zestaw Duo Smart CO obsługuje dwa obiegi grzewcze – do ogrzewania grzejnikowego (grupa pompowa Smart CO 90 bez układu mieszającego) oraz do ogrzewania podłogowego (grupa pompowa Smart CO 90 ZM z zaworem mieszającym). Obie grupy pompowe spina i jednocześnie porządkuje przepływy rozdzielacz Smart CO 90.

Grupy pompowe z rozdzielaczem współpracują ze zbiornikiem hybrydowym Combo Smart CO oraz sterownikiem T-Smart CO, pozwalającym na zdalną – przez internet – kontrolę nad funkcjonowaniem instalacji.

Komponenty te tworzą Integrator Smart CO, będący podstawą zintegrowanego ogrzewania drugiej generacji. Rozwiązanie to pozwala zarówno przekazywać ciepło na obiegi grzewcze: grzejnikowy oraz ogrzewanie podłogowe, jak i odbierać ciepło z różnych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła (split i monoblok), kotły gazowe, elektryczne, olejowe, kominki, kotły stałopalne czy kolektory słoneczne. Dodatkowo Integrator Smart CO zapewnia świeżą ciepłą wodę użytkową.

 

 

 

Duo Smart CO – kompaktowe wymiary

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO są bardzo korzystnym rozwiązaniem ze względu na wymiary całego zestawu. Razem z uchwytami mocującymi zajmują na szerokość zaledwie 450 mm . Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w domowej kotłowni. Grupy pompowe wyposażone są w wysokiej jakości pompy Wilo.

wymiarówka

 

Sorry, the comment form is closed at this time.