web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

Kominki nowoczesne

Kominki nowoczesne Makroterm – wyrożniki

płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Kominki nowoczesne Makroterm mają wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

Elementy konstrukcyjne

System czystej szyby

System czystej szyby

Kominki nowoczesne - szuflada na popiół

Szuflada na popiół

Wyjmowana kaseta na popiół

 

ceramika

Przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Komora wyłożona szamotem

kominki nowoczesneWybierz sposób podłączenia do instalacji

 

Kominki nowoczesne można podłączyć przez bank ciepła Combo Smart CO (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła, sprzęgło hydrauliczne) i rozdzielacz Smart CO obiegów grzewczych. Zobacz też: schematy instalacji.
Kominki nowoczesne też można podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, sprzęgło hydrauliczne).

 

Podsumowanie

Kominki nowoczesne Makroterm to przede wszystkim atrakcyjny design, komponujący się z niemal każdym nowoczesnym wnętrzem. Ponadto dają możliwość uniezależnienia się od dostawców mediów grzewczych. Oferowane prze nas kominki nowoczesne są w stanie ogrzać dom i wodę użytkową niezależnie od np. rosnących cen gazu.