web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

MAKROTERM

Kominki-wyprzedaż niektórych modeli!

kominki-wyprzedażOferta specjalna firmy Makroterm na kominki-wyprzedaż! W związku z zakończeniem produkcji serii EC oraz modeli UO (praca tylko w układzie otwartym) zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową propozycję cenową Turbokominków®. Oferta dotyczy również modeli poekspozycyjnych, potestowych i koncówek serii Standard (ST: wyposażone w wymienny płotek oraz ręczną regulacja spalin). Możesz zaoszczędzić nawet 54%! Wybierz dla siebie odpowiedni model z zakończonej serii EC, ST, potestowy lub zdjęty z ekspozycji. Produkty objęte gwarancją producenta (3-letnią lub roczną w przypadku modeli potestowych). Ilość modeli ograniczona.

Kominek trójstronnyW Ofercie zarówno wkłady kominkowe z ramą nowoczesną (czarny dekor, ukryta klamka), klasyczną (obramowanie stalowe), jak i rustykalną, żeliwną. Standardowe wkłady kominkowe, kominki małe, kominki panoramiczne, kominki pionowe, narożne, wolnostojące oraz nasza ekspozycyjna perełka: wyjątkowy model trójstronny Elka 3D – widok ognia z trzech stron. Kominek ma zamotowane 3 szyby z czarnym dekorem. Otwiera się tylko szyba przednia.

Kominki-wyprzedaż kominków

W wyprzedażowej ofercie proponujemy nawet 54% rabatu. Wejdź na stronę sklepu internetowego i wybierz kominek z płaszczem wodnym Makroterm w wyjątkowej cenie. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynu poekspozycyjnego.