web analytics

Informacje

SIEDZIBA FIRMY
MAKROTERM
Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j.
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

icon_widget_image +48 603 979 263 icon_widget_image bok@makroterm.eu

Brak produktów w koszyku

Image Alt

Kominki nowoczesne

Kominki nowoczesne Makroterm

płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Kominki narożne mają wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

Kominki nowoczesne – elementy konstrukcyjne

Czopuch

Króćce do podłączenia instalacji

System czystej szyby

System czystej szyby

Wsuwany uchwyt do otwierania

Bezklamkowy system otwierania

Wyjmowana kaseta na popiół

ceramika

Kominki narożne Premium – przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Kominki narożne Premium – Komora wyłożona szamotem

Wybierz sposób podłączenia do instalacji

Kominki narożne można podłączyć przez hybrydowy zasobnik Combo (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła) i rozdzielacz obiegów grzewczych (z opcją sprzęgła hydraulicznego i grupy pompowej).
Kominki narożne można też podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego).
Kominki narożne Makroterm to przede wszystkim ekonomiczny sposób na ogrzanie domu. Jednocześnie dają możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców ciepła. Kominki narożne Makroterm są w stanie ogrzać dom i wodę użytkową niezależnie do ciągle rosnących cen innych mediów grzewczych. Wysokie osiągi, innowacje i bezpieczeństwo – to zalety, których nie sposób pominąć przy wyborze kominka narożnego.